Parník - část druhá

19. 12. 2009 | † 05. 10. 2011 | kód autora: k1Q

 

 Zatím bez obrázků, obrázky doplnim :-)

 

   Vystoupili jsme z vlaku. Až teď jsem si něco uvědomil. Jak se dostaneme do přístavu? Proběhli jsme celé nádraží a hledali jsme mapu města. Hm. Informace byly před nádražím... Nakonec jsme se vydali přes půlku města na ono vysněné přístaviště. Když jsme dorazili na molo, doslova nám spadly *pár škrtanců* pusy. Byl tam ohromný parník...ale opravdu, ohromný! Vyšli jsme po točitém schodišti na palubu. Nějací lidé zkontrolovali naše lístky a my se vydali do podpalubí. Parník měl asi tři patra a na každém 100 pokojů! Tak jsme se vydali hledat pokoj číslo 268. Po hodině běhání po celé lodi jsme konečně našli naší kajutu, a dokonce jsme stihli konec večeře. Po večeři jsme se s Nat šli projít po palubě. Zdálo se mi, že jsem viděl jednoho zmijozeláka co byl o ročník výš.

 

   V noci se mi dobře spalo, a to jsem myslel že se na lodi špatně spí. Druhý den se nám nějak podařilo připlést do místnosti kde se mudlové dívali na nějakou krabici. Říkají tomu televize. Jelikož se vstup platil, tak jsme si řekli, že tam zůstaneme. Ta televize je zajímavá věc, asi si ji někdy pořídím.

 

  Pak přišel výborný oběd. Bratr si už stihl najít nějaké kamarády (dokonce zjistil, že jsou kouzelníci!) a hrál s nimi na schovávanou. My jsme si zatím šli sednout na bar na palubě. A zase mi připadalo, že vidím toho ze Zmijozelu. Večer mi přišel dopis od rodičů. Naštěstí tu sovu nikdo neviděl, určitě by někdo chtěl Trčouna zastřelit.

 

 

 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky auto-moto

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.